MADONAN – farma a zábavný park neďaleko Hlohovca

MADONAN – farma a zábavný park neďaleko Hlohovca

Madonan je farma a zábavný park v krásnej prírode v obci Bojničky, neďaleko Hlohovca. Ideálne miesto pre výlet s deťmi, kde nájdete veľa zvierat typických pre slovenské gazdovstvo ako sú koníky, somáriky, kravičky, kozičky, ovečky, prasiatka, hydinu a ďalšie. K zvieratkám máte samozrejme prístup a všetky sú naučené na kŕmenie z ruky. Taktiež si môžete zajazdiť na koni priamo v areáli, ale aj v okolí, v regióne Pondus.

MADONAN - kravičky

Mnoho atrakcií na jednom mieste

V Madonane nájdete aj množstvo zábavných atrakcií ako megatrampolíny, veľké detské ihrisko, 120 metrovú tubingovú dráhu, mini zipline či simulátor bagrovania. Lukostrelci si môžu s chuťou zastrieľať na terče. V parku nájdete samozrejme aj bufet s občerstvením a krytou terasou.

MADONAN - tubingová dráha

Simulátor dojenia kravy

Kedysi bolo dojenie bežnou súčasťou každodenného života, avšak väčšina dnešných detí túto činnosť nikdy ani len nevidela. V Madonane nájdete simulátor dojenia a umelú kravu v životnej veľkosti, ktorá hravou formou priblíži život na farme.

Zažite nezabudnuteľný výlet s deťmi do Farm Park Bojničky, kde strávite deň plný zábavy. Madonan je otvorený denne od 10:00 do 22:00. Viac informácií nájdete na webstránke www.madonan.sk.

slowensko.sk