BOUNCE PARK 17 – najväčší športovo-zábavný park

BOUNCE PARK 17 – najväčší športovo-zábavný park

BOUNCE PARK 17 v Banskej Bystrici je najväčší športovo-zábavný park na Slovensku. Na ploche 4000 m2 nájdete viac ako 50 atrakcií pod jednou strechou, ktoré môžete využívať celoročne. 

BOUNCE PARK 17

Park je rozdelený na viac zón, najatraktívnejšou zónou je JUMP PARK, čo je sieť vzájomné prepojených trampolínových atrakcií s rozlohou 1200 m2, čím sa zaraďuje medzi najväčšie trampolínové parky na Slovensku.

Nájdete v ňom atrakcie pre začiatočníkov aj pokročilých, deti i dospelých. Atrakcie sú rôzneho zamerania – od individuálnych atrakcií, kde si preveríte svoju zručnosť a rýchlosť až po rodinné atrakcie ako je vybíjaná na trampolínach. Obľúbenou atrakciou sú aj veľké penové jamy, na ktorých si vyskúšate rôzne skoky s mäkkým dopadom.

BOUNCE PARK 17 - vybíjaná

Ďalšia zóna CLIMB je určená pre malých aj veľkých lezcov, nájdete v nej totiž lezecké steny a ďalšie rôzne lezecké prvky. Najmä deti si prídu na svoje v originálnych prepadávajúcich sieťach, ktoré sú unikátom parku. Súčasťou zóny je aj časť X-PARK s U-rampami. 

Deti zažijú nefalšovanú radosť v obrovskom viacpodlažnom detskom ihrisku, kde nuda rozhodne nehrozí. Vybláznia sa na obľúbených atrakciách ako sú preliezačky, rebríky, tunely, šmýkačky, ale aj rôzne prekážky.

Najmenšie detičky sa zase zabavia v špeciálnom ihrisku pre najmenších s bazénom s mäkkými guličkami, na šmýkačkách či preliezkach. Svoje zručnosti si preveria a vyskúšajú na interaktívnej tabuli.

BOUNCE PARK 17 - detské ihrisko

Interiérové multifunkčné ihrisko s umelou trávou ponúkne maximum možností pre športové aktivity ako futbal, volejbal, badminton a ďalšie športy. Popri športe sa zabavíte aj v hernej zóne s rôznymi hrami.

BOUNCE PARK 17 - multifunkčné ihrisko

Súčasťou BOUNCE PARK 17 je samozrejme aj reštaurácia s kaviarňou a veľkou terasou s výhľadom na celý JUMP PARK. Špecialitou je obchod s cukrovinkami CANDYMANIA, či špeciálne párty miestnosti, kde si môžete usporiadať oslavu, ale aj firemný teambuilding.

Tento jedinečný park je super voľbou pre každého kto má rád pohyb a zábavu, zároveň ho môžete navštíviť v každom počasí, keďže sa jedná interiérový park. Viac informácií o BOUNCE PARK 17 nájdete na ich webe www.bouncepark.sk

slowensko.sk