Bešeňová vo vás prebudí vnútorné dieťa

Bešeňová vo vás prebudí vnútorné dieťa

Bešeňová je malá dedinka pri Ružomberku, ktorá mala to šťastie, že bola obdarená termálnym prameňom. Pred tridsiatimi rokmi nebolo na lúke, na ktorej vyrástlo termálne kúpalisko, vôbec nič. Dnes tu stojí areál, ktorý ponúka poctivú zábavu pre deti aj dospelých.

Prvé bazény termálneho kúpaliska otvorili v Bešeňovej v roku 1993. O trinásť rokov neskôr sa začal areál prebúdzať, pribudli v ňom reštauračné a ubytovacie zariadenia. V roku 2006 rozkvitol areál do plnej svojej krásy a otvoril sa všestranným možnostiam zábavy. Ponúka rodinnú zábavu, ktorú si môžete užiť v deviatich bazénoch a vďaka siedmim toboganom a to v teplej vode dosahujúcej miestami aj 40 stupňov. 

Prvotriedny relax

Bešeňová je projektom, ktorý vám dopraje relax v každej forme. Nemusíte sa trápiť, či tu nájdete prostredie priateľské pre vaše deti alebo pre pokojný oddych s partnerom. Sami môžete v sebe opäť prebudiť vnútorné dieťa a vyblázniť sa na množstve toboganoch, alebo zrelaxovať prostredníctvom množstva procedúr. Na svoje si prídu aj gurmáni alebo hľadači nadštandardnej starostlivosti, pretože okrem ponuky skvelého jedla vo vynikajúcich reštauráciách, tu môžete využiť služby prvého holistického hotela na Slovensku. Všetky tieto služby Bešeňová ponúka bez toho, aby si navzájom odporovali a tak sa nemusíte báť, že na vás pri relaxačnej procedúre bude striekať voda z blízkych toboganov. 

Pre rekreantov aj pracujúcich

Pre experimentátorov je v ponuke zase nočné saunovanie, výučba golfu či dokonca surfovania. Vďaka tomu sa areál kúpaliska v Bešeňovej môže pre vás stať miestom, ktoré v srdci Liptova ponúka na jednom miesto takpovediac svetové atrakcie a služby. 

Ak patríte medzi pracantov, ktorí musia počas prázdnin pracovať, nezúfajte. Bešeňová ponúka zábavu celoročne a aj možnosti prenájmu miestností na rôzne mítingy a konferencie. Jej ubytovacie štandardy potešia aj najnáročnejších klientov. Takže ak budete dostatočne šikovní, možno sa vám skutočne oplatí pribaliť si k obleku aj plavky a stihnete aspoň saunu. Je teda jedno, či sa k vstupu do tohto relaxačného centra dovalíte sám, s kolegami, alebo dokonca s celou rodinou, Bešeňová sa o vás postará v každej situácie a vy si budete môcť vo veľkom štýle oddýchnuť a aj sa zabaviť.

Eva Adamová

Som novinárka dušou aj srdcom. Milujem cestovanie, ktoré je súčasťou moje práce. Prešla som státisíce kilometrov doma aj v zahraničí, stretla stovky ľudí, ktorí mi vyrozprávali svoje príbehy, previedli ma málo poznanými miestami svojho kraja a dopriali tak vidieť očarujúce klenoty, ku ktorým by som sa len tak nedostala. Nie preto, že by boli ťažko dostupné, len možno komerčne nie veľmi atraktívne. Na Slovensku som v rámci svojej vášne objavila vďaka ľuďom nádherné miesta, o ktorých sa málo vie aj píše. Projekt slowensko.sk dal šancu aj týmto miestam a vďačne im ponúkol priestor. Zaslúžia si byť objavené.