1. Domov
  2. Stredné Považie
  3. MINIFARMA – na dotyk k zvieratkám
Hlavný obrázok článku "MINIFARMA – na dotyk k zvieratkám"

MINIFARMA je rodinná farma nachádzajúca sa v obci Lubina pri Novom meste nad Váhom, kde celoročne žije viac ako 100 zvierat, ktoré sú jedinečné hlavne svojim malým vzrastom.

Na minifarme nájdete hlavne miniatúry klasických hospodárskych zvierat ako sú miniovečky, minikozičky, miniprasiatka, minikravičky, minisliepočky,  zdrobnené kačičky či králiky. Okrem hospodárskych zvieratiek nájdete v minifarme aj miniatúrne kengury, jeleňa, veveričky, viac druhov koníkov a mnoho ďalších zaujímavých zvieratiek. 

Minifarma

Minifarma sa od iných fariem odlišuje prístupom. Návštevníci majú neobmedzený vstup ku krotkým zvieratkám, kde si ich môžete pozrieť zblízka, kŕmiť, či hladkať. Navyše sa o vás postarajú animátori, ktorí vysvetlia ako k zvieratkám pristupovať pre čo najväčší zážitok a odpovedia na všetky otázky. Pri zvieratkách môžete stráviť toľko času, koľko chcete. Obľúbenou je aj jazda na koňoch, poníkoch, či vystúpenie zvieratiek.

Minifarma

MINIFARMA nie je len o zvieratkách, ale aj o relaxe a strávení voľného času s rodinou. V areáli môžete zrelaxovať v rôznych oddychových častiach, hojdacích sieťach a sedacích vakoch. Deti si užijú detské ihrisko, lesné, vodné i slamené ihrisko, rozprávkové domčeky, vyhliadkové vežičky, šmykľavky či hojdačky.

Minifarma

Tento nádherný rodinný park sa určite oplatí navštíviť a spraviť si pekný deň so zvieratkami uprostred krásnej prírody. Viac informácií nájdete na webstránke www.minifarma.sk

Pozrite sa aj na ďalšie rodinné parky na Slovensku >

#ďalšietipyvokolí

Objavte ďalšie inšpiratívne tipy v okolí.

Hrady a zámky

Trenčiansky hrad – dominanta Považia

Na hradnom brale ešte z čias Rímskeho impéria, nad mestom Trenčín, sa týči jeden z najväčších hradov na Slovensku. Dominanta celého Považia, kráľovský hrad Matúša Čáka a miesto, kde sa nachádza symbol veľkej lásky tureckého šľachtica Omara k milej Fatime.